Teslimat Koşulları

 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cumartesi) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Nzm Kitabevi Yayın Dağıtım Tic. Ltd. Şti. ya uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.Aynı gün kargo ibaresi yer alan ürünlerde gün içerisinde saat 15:00'a kadar tarafımıza bilgisi ve ödemesi gerçekleşmesi ile birlikte aynı gün içerisinde sepetteki diğer ürünlerin hazır olması dahilinde kargoya verilecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Resmi tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından Nzm Kitabevi Yayın Dağıtım Tic. Ltd. Şti. garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.nazimkitabevi.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ; Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

MAĞAZADAN TESLİMAT;

Ürünleriniz hazırlandıktan sonra tarafınızla mail yoluyla iletişime geçilecektir. Ürünleriniz teslimata hazır bilgilendirmesi tarafınıza ulaştığında belirtmiş olduğunuz mağazamızdan ürünlerinizi teslim alabilirsiniz.Sipariş adımları dikkatli takip etmenizi rica ederiz.

Teslimat Süresi ürünlerin temin süresine bağlı olarak 1 ile 2 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. Tarafınıza bilgi verilmeden teslimat gerçekleşmeyecektir.

 

Kapat